O NAS -

Za skrótem MLS stoi Modern Language School (Szkoła Nowoczesnego Języka). Co znaczy nowoczesny język? Dla nas to język, który nieustannie się zmienia a my razem z nim, dopasowując się do tego co potrzebne jest naszym kursantom. Wiedząc o tym, staramy się przekazywać naszą wiedzę językową w taki sposób aby każdy zyskał od nas to czego w danym momencie potrzebuje.

​

Zajęcia opierają się na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika, za cel stawiamy sobie przełamywanie blokady językowej i skłanianie uczestników do mówienia. Dodatkowo dzielmy się wskazówkami jak efektywnie, ale co najważniejsze, z przyjemnością wykorzystywać czas wolny do udoskonalania swoich umiejętności językowych. Podpowiemy Ci co, gdzie i w jaki sposób oglądać czy słuchać abyś miał okazję wykorzystać czas poza zajęciami na przyjemne przyswajanie języka. Możesz być pewny, że podczas zajęć z nami nie zmarnujesz czasu na robienie nieefektywnych zadań gramatycznych tylko skorzystasz z języka, który używany jest w życiu codziennym.

​

Pierwsze efekty zaczniesz zauważać już po pierwszym miesiącu nauki! Nie czekaj, przekonaj się sam!

Adult Students