top of page

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze. Kursy bezstresowe, w małych grupach. W efekcie pozwala to nabrać pewności siebie w mówieniu i przełamać barierę językową. Prowadzący odznaczają się inwencją, reagując na potrzeby kursantów. Zajęcia prowadzone w urozmaicony sposób: z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w formie gier czy dyskusji na bieżące tematy. Dzięki tym zajęciom znacząco poprawiłem swoje umiejętności językowe które wykorzystuję w mojej pracy zawodowej.

Jacek –
menadżer w firmie produkcyjnej

Uczęszczam na zajęcia j. angielskiego do MLS od ponad roku. Dzięki MLS mój angielski stał się bardziej płynny, a ja czuję się pewniej używając tego języka. Polecam!
Niewielkie grupy, lekcje prowadzone z naciskiem na dialog i świetna atmosfera. To wszystko znajdziesz w MLS. Serdecznie polecam!

Krystian - IT specialist

Uczęszczam na zajęcia do szkoły MLS od dwóch lat. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania w sposób profesjonalny i w pełni odpowiadają moim oczekiwaniom. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach w bardzo milej atmosferze. Każdy ma szanse na wypowiedź poprzez różne rozmówki, gry, sprawdziany, nie obejdzie się bez zadania domowego :) Informacje na zajęciach są przekazywane w sposób prosty i zrozumiały. Z czystym sumieniem i wielką przyjemnością polecam wszystkim szkołę Modern Language School.

Paulina -
Specjalista ds. zaopatrzenia

Bardzo wysoko cenię sobie szkołę MLS, ponieważ pomogła mi przełamać barierę w używaniu języka angielskiego. Zajęcia  prowadzone w przyjemniej atmosferze , pełen profesjonalizm , techniki przekazywania wiedzy motywują do dalszej nauki. Gorąco polecam!!

Ela

Pełny profesjonalizm, zaangażowanie w dokładnym zrozumieniu danego tematu, cierpliwość, dostosowanie się do wymagań uczących. Polecam!

Bożena

Bardzo polecam tą szkołę, gdyż zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny a przede wszystkim ciekawy. Zaletą tej szkoły jest to, że praktycznie przez cały czas prowadzone są konwersacje, kładzie się duży nacisk na mówienie, a to jest najważniejsze.

Marysia

Polecam szkołę dla dzieci ale i dorosłym. Do szkoły MLS jest zapisany mój syn i ja.
Syn uwielbia uczestniczyć w zajęciach. Dzięki metodom z MLS przyswaja język angielski bardzo szybko i chętnie uczy się nowych rzeczy.  Nauka tradycyjna też dzięki MLS idzie bezproblemowo.

Moje uczestnictwo w zajęciach MLS podniosło mi znacząco zasób słów ale przede wszystkim pewność siebie by nie bać się używać języka angielskiego. Zajęcia są prowadzone w małych grupach i w przyjaznej atmosferze. Każda wątpliwość językowa jest rozwiązywana na bieżąco. Człowiek nawet nie wie kiedy i że tak szybko się nauczył czegoś nowego.
A najważniejsze, że wiedzę umie wykorzystać w życiu codziennym po za szkołą.

Kasia

bottom of page