top of page

GRZESIEK

Założyciel MLS (która działa od 2017 roku) pasjonat języka angielskiego, przedsiębiorca i nauczyciel.

„W językach” siedzi od ponad dekady, stale się doskonaląc i nabywając nowe umiejętności. Miłośnik języka angielskiego i dwujęzyczności u dzieci, sportu (szczególnie koszykówki), motoryzacji, mody oraz samodoskonalenia. W wolnym czasie uwielbia spacer ze swoim psem, aktywność fizyczną pod każdą postacią, podróże małe i duże oraz dobre jedzenie.

OLIWIA

Była studentka anglistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasję do języka nabyła już od najmłodszych lat grając w gry komputerowe. Zawsze wygadana i uśmiechnięta. Pracę jako nauczyciel podjęła 4 lata temu i od tamtego czasu stale uczy. Obecnie pasjonuje się grami komputerowymi, rysowaniem oraz muzyką. W każdej chwili gotowa podjąć nowe hobby.

MICHEL

Francuski native speaker. Student filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie udoskonala swoje zdolności językowe, pracując jako tłumacz. Pasjonuje się historią XX wieku i bierze udział w rekonstrukcjach historycznych. Interesuje go również polityka Francji. W wolnym czasie uprawia rozmaite sporty. Chętnie porozmawia z Tobą na różne tematy i pomoże oswoić się z językiem francuskim.

bottom of page